Omša ako vianočný dar

Darujte svojim blízkym naozaj vzácny darček a obetujte za nich svätú omšu, ktorú odslúžia kňazi v misijných krajinách. Pre obdarovaného vám pošleme darčekovú vianočnú pohľadnicu.

Omša ako vianočný dar

Chcete dať odslúžiť svätú omšu v misijných krajinách za svojich blízkych? Ponúkame vám túto možnosť, pričom vám odošleme darčekovú vianočnú pohľadnicu s venovaním pre vášho obdarovaného, v ktorej bude napísaný váš úmysel.  Ten sa môže týkať osoby alebo udalosti, môže byť prosbou alebo poďakovaním. Môžete mu ju osobne odovzdať ako darček.

Tu môžete omšový milodar ako vianočný darček zaregistrovať – REGISTRÁCIA

Darčekovú vianočnú pohľadnicu vyplníme podľa vami poskytnutých informácii a pošleme vám, aby ste ju mohli osobne odovzdať priamo vašim blízkym pred Štedrým dňom.

  • Milodar na jednu svätú omšu – 5 eur
  • Milodar na novénu – 9 svätých omší – 45 eur
  • Milodar na gregoriánske omše – 30 svätých omší – 150 eur

 Číslo účtu SLSP: SK88 0900 0000 0051 4976 4503 (VS: 500) Do poznámky uveďte počet svätých omší a váš email alebo adresu.

Vzácny dar pre misie

Vzorový text na pohľadnici:
Milá Janka,
vianočným darčekom pre Teba je odslúženie svätej omše na tento úmysel:
…………………………………………………………..
Týmto sme pomohli kňazom v Kňazskom seminári v africkom štáte Benin, kde je rektorom otec Ambroise, ktorý v tomto roku Slovensko navštívil a poďakoval sa za túto pomoc. Zdôraznil, že sa takýmto spôsobom duchovne spájame a vzájomne si vymieňame dary. V seminári sa pripravuje na kňazstvo 120 seminaristov, ktorým sa venuje 10 kňazov. Svätá omša bude pre Teba odslúžená v najbližšom čase.
S láskou a prianím príjemného prežitia vianočných sviatkov
Ondrej


UPOZORNENIE! Vážení priatelia, v nedeľu 15. decembra 2019 končí možnosť objednávania darčekových pohľadníc, aby sme ich mohli včas doručiť adresátom pod vianočný stromček.