Vianočné pohľadnice

Darujte svojim blízkym naozaj cenný darček a podporte v ich mene misie. Ako dôkaz vašej podpory im pošleme originálnu vianočnú pohľadnicu s venovaním.

Originálny vianočný darček

Venujte k tohtoročným Vianociam svojim blízkym originálny darček. Vyberte si konkrétny účel, ktorý by váš blízky najradšej podporil a pomôžte deťom, seminaristom alebo misijným farnostiam v Afrike v ich mene. Pohľadnicu pošleme vám, aby ste mohli darček odovzdať osobne alebo priamo vašim blízkym pred Štedrým dňom.

Každá pohľadnica už má preddefinovaný text, ktorého oslovenie i podpis prispôsobíme podľa vášho priania. Suma, ktorou sa rozhodnete podporiť misie v mene obdarovaného je ľubovolná, a bude uvedená vo vnútri pohľadnice, minimálne je to však 5 eur. Pohľadnice majú veľkosť A5 (148mm x 210mm).

Pomoc pre deti

pomôžete deťom v Keni získať prístup k potravinovej a zdravotníckej pomoci

VP deti velké

Milá Janka,
v Tvojom mene som pomohol chudobným deťom v misiách sumou 15 eur,  pretože som Ti chcel v tento Štedrý deň darovať niečo naozaj cenné.
Vďaka Tebe budú mať deti v africkej Keni prístup k zdravotnej a potravinovej pomoci.

S láskou a prianím príjemného prežitia vianočných sviatkov
Ondrej

Podpora seminaristov

pomôžete seminaristom v Benine dokončiť štúdium

VP seminaristi VELKE

Drahá stará mama,
v Tvojom mene som podporila bohoslovcov v misiách sumou 10 eur, pretože som Ti chcela v tento Štedrý deň darovať niečo naozaj cenné. Vďaka Tebe bude môcť mladý bohoslovec v africkom Benine pokračovať vo svojom štúdiu
v seminári a raz sa z neho môže stať kňaz, ktorý privedie mnoho ľudí k Bohu.

S láskou a prianím príjemného prežitia vianočných sviatkov
Zuzka

Pomoc farnostiam

umožníte ľuďom vo farnostiach Západnej Afriky stretávať sa v nových kostoloch.

VP farnosti VELKE

Milý Lukáš,
v Tvojom mene som podporila misijné farnosti sumou 20 eur, pretože som Ti chcela v tento Štedrý deň darovať niečo naozaj cenné. Vďaka Tebe sa budú môcť veriace rodiny v Západnej Afrike pravidelne stretávať pri bohoslužbe v novom kostole alebo v pastoračnom centre, ktoré im Pápežské misijné diela pomôžu postaviť.
S láskou a prianím príjemného prežitia vianočných sviatkov
Saška

Vianočné pohľadnice si môžete objednať TU

UPOZORNENIE! Vážení priatelia, v nedeľu 17. decembra 2018 o 22,00 hod. končí možnosť objednávok vianočných pohľadníc z dôvodu ich včasného doručenia adresátom pod vianočný stromček. Ďakujeme všetkým, ktorí využili možnosť obdarovať svojich drahých týmto originálnym spôsobom.